Montaż klimatyzacji w bloku mieszkalnym

Montaż klimatyzacji w bloku mieszkalnym należałoby rozdzeilić na 2 przypadki:
1. Mieszkanie z balkonem.
2. Mieszkanie bez balkonu.

1. Mieszkanie z balkonem.

W tym przypadku, sytuacja jest komfortowa. Jednostka zewnętrzna instalowana jest na balkonie, instalacja przeprowadzana jest przez ścianę i zabezpieczana. Jednostki montowane przez firmę Gklima.pl charakteryzują się najcichszą pracą ze wszystkich producentów na rynku. Pozwala to na spokojną, niezakłóconą eksploatację przez długie lata. Taki montaż jest również najlepszy z punktu widzenia kosztów montażu, eksploatacji (np. przeglądów).

2. Mieszkanie bez balkonu.

W tej sytuacji abyśmy mogli zamontować klimatyzację w mieszkaniu, najpierw musimy uzyskać zgodę Zarządcy Budynku, lub spółdzielni. Poniżej znajdziesz wzór wniosku, który możesz wykorzystać. Prawidłowo napisany wniosek, zawiera wszystkie dane, które pomogą nam przekonać Zarządcę do udzielenia pozwolenia. Istotne są poniższe parametry:
-producent
-model
-lokalizacja jednostki zewnętrznej
-głośność,
-moc chłodnicza,
-wymiary,
- ewentualne atesty.
Naturalnie z powyższych parametrów najistotniejsze będą:
1. Lokalizacja.
W sytuacji konieczności montażu jednostki zewnętrznej na elewacji budynku korzystamy ze specjalnych uchwytów montażowych.

2. Głośność.
Proponowane przez nas urządzenia są zawsze selekcjonowane pod kątem jak najniższego poziomu hałasu.


Ale spokojnie. Pomożemy Ci przygotować, przesłać, i uzyskać zezwolenie. A później... Później po prostu ciesz się komfortem swojego mieszkanka.

A póki - zadzwoń do nas już dziś. Spotkanie i wycena są bezpłatne!

Wniosek o montaż klimatyzacji w bloku mieszkalnym
wniosek.pdf